Prehľad konferencií

Aktuálne Konferencie

Mzdy a personalistika

Základné informácie

Účastnícky poplatok zahŕňa pracovné materiály a v prípade osobnej účasti aj občerstvenie počas celej doby konferencie.

Doba trvania: odborná konferencia, trvanie 8.45 - 12.30

Viac informácií a registrácia

Téma

Aktuálna situácia spojená s celoplošným testovaním priniesla veľa nevyjasnených otázok pre zamestnávateľa. Prekážka na strane zamestnanca a zamestnávateľa? Aké sú nároky na dávky sociálneho poistenia v tejto situácii?? Aké sú povinnosti a možnosti zamestnávateľa z pohľadu mzdovej účtovníčky? Požadovanie dokladu o absolvovanom COVID teste? 

Upozorníme Vás na legislatívne povinnosti a možnosti zamestnávateľa v aktuálnej situácii. 

termín

Počet termínov k dispozícií : 1
Najbližší termín: 2.11.2020
Miesto: ONLINE

Základné informácie

Účastnícky poplatok zahŕňa pracovné materiály a v prípade osobnej účasti aj občerstvenie počas celej doby konferencie a plnohodnotný obed.

Doba trvania: odborná konferencia, trvanie 9.00 - 15.30

Viac informácií a registrácia

Téma

Máte prehľad v najvýznamnejších novelizáciách Zákonníka práce? Rok 2020 priniesol už tri schválené novely. Ďalšie 2 novely ZP nás do konca roka ešte čakajú. 

Novely prinášajú zmeny v základných oblastiach pracovného práva. Počas konferencie získate nielen prehľad v schválených a  pripravovaných novelách ZP. Program konferencie doplnia praktické prednášky týkajúce sa zavedenia systému skrátenej pracovnej doby "Kurzarbeit". Zameriame sa aj na správne nastavenie benefitov vo firme. A podrobne rozeberieme problematiku home officu – pohľad zamestnanca, zamestnávateľa, zodpovednosť za domácky pracovný úraz.

Upozorníme Vás na legislatívne povinnosti zamestnávateľa v aktuálnej situácii. Konferencia očami obľúbených lektoriek z praxe.

termín

Počet termínov k dispozícií : 1
Najbližší termín: 1.12.2020
Miesto: ONLINE